Powiem Ci jak rzucić palenie w kilka dni

Wpis

środa, 11 maja 2016

Rozstanie z papierosami - ile to trwa?

Porady dla osób chcących rzucić palenie zawsze są bardzo cenne. W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób pali papierosy. Jednak z czasem wiele osób decyduje się na rzucania palenia. Osoby, które myślą o rezygnacji z palenia papierosów często szukają poradników które odpowiedzą na pytanie jak rzucić palenie?! Warto jednak wiedzieć, że nie wszystkie metody rzucania palenia są skuteczne i odpowiednie dla każdej osoby. Większość osób powinna samodzielnie zdecydować jaka metoda będzie najlepsza. Jednym wystarczy jedynie silna wola, inne osoby decydują się na środki wspomagające rzucanie palenia. Osoby, które decydują się na rzucanie palenia powinny przede wszystkim zastosować się do porad. Najlepiej skorzystać z tych, które dają osoby, które pozytywnie zakończyły proces rzucania palenia.

Rezygnacja z nałogu

Rozpoczynając rezygnację z palenia papierosów należy przede wszystkim myśleć pozytywnie o całym procesie. Kiedy będziemy myśleć, że damy sobie radę na pewno nam się uda. Trzeba mieć jednak bardzo silną wolę, aby móc rzucić palenie i zrezygnować całkowicie z palenia papierosów. Kiedy zdecydujemy się na rzucenie palenia, bardzo ważne jest aby pamiętać o wyszczególnieniu wszystkich za i przeciw. Powinno być dla nas ważne, dlatego decydujemy się na rzucenie palenia papierosów i jakie za tym idą korzyści. Dla wielu osób może wydać się to zaskakujące, ale trudno będzie znaleźć negatywne skutki rzucenia palenia papierosów. Przy rzuceniu palenia papierosów bardzo ważna jeszcze oszczędność.

Oszczędzanie kasy

Kiedy zobaczymy pierwsze zaoszczędzone pieniądze, już będziemy wiedzieć jak pozytywny to jest aspekt. Warto przed rzuceniem papierosów obliczyć ile wydajemy na papierosy miesięczne i wyznaczyć sobie nowy cel, produkt czy rzecz, która nas interesuje i którą chcemy kupić. W ten sposób oszczędzanie wyda nam się o wiele prostsze a do wyznaczonego celu będziemy chcieli bardzo szybko dojść. W trakcie rzucania palenia papierosów ważne jest aby nie używać innych używek, ponieważ wraz z nimi mamy dużą ochotę na palenie papierosów. Kiedy jemy niezdrowe jedzenie lub pijemy alkohol chcemy aby towarzyszyły temu również papierosy.

Koszty rzucenia papierosów

To rozwiązanie nie jest jednak dobre. Warto zastanowić się również nad swoim wyglądem i tym co chcemy zrobić. Pomyśleć, jak będziemy wyglądać i jak zmieni się nas wygląd po tym jak rzucimy palenie. W trakcie rzucania palenia powinniśmy rozpocząć uprawianie sportu. Wtedy będziemy mniej zestresowani, nasze ciało będzie rozluźnione a tym samym nie będziemy chcieli palić takiej ilości papierosów jak kiedyś. 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
powiedzjakrzucicpalenie
Czas publikacji:
środa, 11 maja 2016 12:07

Polecane wpisy